image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Обрали королеву університету

15:30 16.04.2014

В Таврійському державному агротехнологічному університеті обрали королеву 2014 року. 10 претенденток з усіх факультетів вишу змагалися за почесне звання. У цей день , 10 квітня , глядачі стали свідками яскравого шоу, яке для них підготували претендентки на звання королеви університету.

Дівчата продемонстрували різноманітність образів. Вони приміряли українські національні костюми, стильні образи повсякденного одягу і розкішні вечірні сукні. У перервах між виступами, глядачів розважали творчі колективи університету.

Апогеєм вечора став конкурс талантів, у якому учасниці дивували глядачів своїм художнім арсеналом. Дівчата демонстрували запальні танці, свої відеопрезентації, виконували пісні  і навіть ділилися кулінарною майстерністю. На жаль , конкурсу в купальниках цього року не було.

Вітав і нагороджував красунь ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев.

«Сьогодні ми побачили справжнє свято. Цілий рік ми чекали цей конкурс, особливо чоловіча частина нашого університету. Сьогодні всі конкурсантки довели, що вони є найталановитішими та найкрасивішими», — розпочав церемонію нагородження Володимир Миколайович.

Журі оцінювали таланти та вміння конкурсанток, сценічну майстерність , артистичність і, звичайно ж,  красу. За підсумками конкурсу першою і другою віце-міс університету стали відповідно Тимчук Катерина та Черевко Жанна. Корону переможниці журі конкурсу присудило представниці факультету агротехнології та екології Калитці Анастасії.