image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

КОНВЕРТУЙТЕ ВАЛЮТУ В ДОБРО!!!

9:48 23.04.2014

1604919_659316987449192_1858522810004874235_n (Копировать1)«Конвертуйте валюту не в долари, а в добро!» — такий девіз народився під час прес-конференції, що відбулась з нагоди старту IX щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця 2014».  7 квітня в усіх містах України розпочався офіційний збір коштів в рамках акції «Я хочу бачити життя!», яскравий фінал якої заплановано на 27 квітня. Усі зібрані кошти будуть втрачені на закупівлю медичного обладнання для дітей з вадами зору в обласні та міські дитячі лікарні України.

— Наша  країна переживає складні часи, тому так важливо, саме зараз, нам усім зорганізуватись, набратись духу та терпіння і провести акцію в допомогу дитячій медицині,  – відмічає Євгенія Баранська, Голова Правління ВБФ «Серце до серця». – Зараз у кожного з нас багато проблем, але набагато більше їх у тих, чию дитину спіткала недуга. Закликаємо не чекати, а допомагати вже зараз.

Протягом 9 років діяльності фонду щороку збір коштів концентрується на окремій проблематиці дитячої медицини, це вже третя акція фонду, яка присвячена проблемам зору у дітей. За результатами 8 проведених щорічних акцій, волонтерами зібрано більше 20 млн. грн., із них на 5 062 404,30 грн. закуплено та передано медичне обладнання для діагностики зору, для ранньої діагностики зору у новонароджених та новонароджених недоношених дітей, обладнання для лікування та відновлення відхилень зору у хворих дітей, що дало можливість за сім років  роботи  удвічі скоротити випадки інвалідності зору серед дітей України.

— Кожного року втрачають зір близько 450 тис. дітей шкільного віку, в Україні 7000 інвалідів дитинства, з них 1500 дітей сліпих на одне око і 725 сліпих на обидва ока повністю, – підкреслює головний офтальмолог МОЗ України Риков Сергій Олександрович.  — Дітям, які повністю осліпли, ми нічим допомогти не можемо, а тим,  які мають інвалідність ще можна допомогти. Ми розуміємо, що на нас чекає велика робота, важливо зробити все можливе аби вчасно виявити хворобу та почати її успішне лікування. Сьогодні чекати від держави фінансування вкрай складно. Ми раді, що росте кількість небайдужих людей у фонді «Серце до Серця», які допомагають нам покращити ситуацію з обладнанням у офтальмологічних  відділеннях.

Діяльність «Серце до серця» влаштовано за зразком відомого польського благодійного фонду «Великий оркестр святкової допомоги» (http://www.wosp.org.pl/), який щороку, протягом 22 років,  організовує мільйонні збори коштів. Загальними зусиллями волонтерів, представників бізнесу та громадських організацій на ці кошти   закуплено більше 80%  найновішого обладнання у дитячих лікарнях Польщі, що безкоштовно працює на користь польських дітлахів. Наприклад, в січні цього року відбулась 22га акція WOSP, за результатами якої було зібрано більше 52 млн. злотих (приблизно 150 млн. грн.). Для порівняння, український рекорд збору коштів волонтерами «Серце до Серця» у 2013 році — 4 347 176,89 грн.

Фінансовим партнером фонду є банк «Кредобанк», який надає підтримку з перших днів діяльності фонду «Серце до серця».

— Традиційно, у день фіналу акції, 27 квітня 2014р., спеціально для волонтерів та всіх бажаючих зробити внески в рамках акції «Я хочу бачити життя», будуть відчинені двері відділень нашого банку в областях України, адже кожен сам особисто перераховує зібрані кошти на рахунок «Серце до серця». В цьому запорука прозорого та чесного збору коштів, – відзначив Віталій Воротніков, директор Київського регіону ПАТ «Кредобанк».

На сьогодні  до участі в акції зареєструвалось близько 35 тис волонтерів. Свій ідентифікатор та скриньку волонтера отримала Наталя Валевська.

– Я з  великою відповідальністю ставлюся до усього, що роблю, тому з самого початку, всім років тому з великою серйозністю віднеслась до підтримки акції «Серце до серця», адже це не просто можливість зібрати кошти на вирішення певних медичних питань, це більше ніж просто благодійність, це велика  справа, яка в своїй ідеї об’єднала тисячі українців.

Завдяки  бездоганній репутації прозорому збору коштів та детальній звітності фонд «Серце до серця» заручився підтримкою Міністерства охорони здоров’я, Міністерства молоді та спорту, Міністерства культури, Міністерства соціальної політики та численних громадських організацій і бізнес-компаній.

— Бізнес буде долучатись іще більше якщо відчує, що і акція і фонд, працюють чисто, правильно і юридично красиво, бізнес хоче бачити, що все відбувається за юридичними правилами та нормами українського законодавства адже, багато хто в Україні використовує добрі наміри з лихим умислом,  – зауважив керуючий партнер юридичної фірми «Лавринович і партнери» Максим Лавринович. — Ми є свідченням того, що в цій акції все є і буде юридично правильно, для нас це за велику честь, сподіваємось долучити і юридичну спільноту. Пропонуємо конвертувати гривню не в долари, конвертувати гривню в  добро, адже добро безцінне, це дасть набагато більше зиску, адже хто знає, чи не опиниться хтось із ваших знайомих чи родичів у  тій самій лікарні, куди поставлено обладнання саме від акцій «Серце до Серця».

Основною рушійною силою фонду «Серце до Серця» завжди була є і буде активна молодь України. Та варто відмітити позитивний приріст, що цього року збільшилася активність бізнесу: до акції «Я хочу бачити життя!» долучилися мережа оптик «Люксоптика» та страхова компанія «Уніка». Це якісно добрий знак, що українські компанії піклуються про виховання соціально-відповідального персоналу, а також, бажають зробити свій внесок у покращення ситуації дитячої медицини в країні. Стати благодійником ви можете у кожному відділенні страхової компанії «Уніка» та у магазинах «Люксоптика» по всій Україні.

Головний лікар мережі оптик «Люксоптика» Кащенко Наталія зазначила: «У національній мережі у всій Україні 110 оптик у всій країні, і благодійність стала гарною рисою у нашій компанії у вигляді адресної допомоги дитячим будинкам та закладам. Для нас велика честь те, що цього року зможемо докласти зусиль у боротьбі із дитячою косоокістю і з дитячими вадами зору. У кожній оптиці один із наших співробітників стане волонтером акції «Серце до серця» і пишаємось тим, що наші благодійні ініціативи ми можемо долучити до такої великої масштабної справи. Разом ми можемо більше.»

Кожен небайдужий українець має змогу  долучитися до великої справи, стати волонтером, чи просто зробити благодійний внесок.

Як долучитися до акції:

1. Кинути гроші в яскраву скриньку волонтера з ідентифікатором «Серце до Серця» та отримати сердечко-наліпку.

2. Стати волонтером. Зареєструватися можна на сайті sercedoserca.com.ua. Зареєструватися та отримати скриньку у координатора своєї області.

3. Створити власний штаб (якщо Ви маєте команду більше 10 волонтерів), тел. 044 278 40 19

4. Зробити свій внесок on-line через сайт sercedoserca.com.ua.

5. Зробити платіж на єдиний благодійний рахунок Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «Кредобанк»,

МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227. Найменування платежу: «Благодійний внесок для __________ назва області (міста)».

Довідкова інформація:

Всеукраїнський благодійний фонд «Серця до Серця» — благодійна організація  www.sercedoserca.com, засновано у 2006 році за прототипом благодійного фонду «Великий оркестр святкової допомоги» http://www.wosp.org.pl/, який понад 20 років успішно функціонує у Польщі.

Місія Фонду – допомога маленьким українцям шляхом надання їм в користування медичного обладнання, поліпшення технічного забезпечення дитячих лікувальних закладів України; розвиток волонтерського руху, виховання молоді у дусі небайдужості, відповідальності за своє оточення та майбутнє, сприяння набуття ними міжнародного досвіду та активної громадської позиції.

Діяльність Фонду реалізується шляхом збору благодійних коштів під час всеукраїнської щорічної акції. Акція, тривалістю 3 тижні, проходить одночасно у всіх містах України. 100% зібраних коштів йдуть на закупку медичного обладнання, попередньо визначеного лікарською радою. Лікарська рада складається із обласних профільних лікарів та збирається раз на рік для визначення обладнання згідно потреб кожної області.

Серед Амбасадорів Фонду:  Кузьма Скрябін, Наталія Валевська, Маша Собко, Павло Зібров та інші.

Команда «Серце до серця»  — це об’єднання активних небайдужих українців, які вірять, що краще майбутнє нашої нації в наших руках.