image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ми за здоров’я дітей та молоді

14:45 30.04.2014

Здорові діти — це основа будь-якої нації.

ми за здоровьяЗдоров’я підростаючого покоління є головною проблемою сучасного і майбутнього будь-якої країни. Хлопці та дівчата є найдорожчим репродуктивним, інтелектуальним, економічним, соціальним і культурним резервом держави. З цього контингенту поповнюються трудові ресурси, комплектуються Збройні сили країни. Не менш значиму роль відіграє й виховання здорових дівчат, підготовка їх до материнства. З метою пропаганди здорового способу життя серед учнівської молоді з 1 по 30 квітня 2014 року в Долинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів проведена просвітницька акція «За здоров’я дітей та молоді».

В рамках акції з метою інформування дітей про особисту гігієну та для формування здорового способу життя спеціалістами ФАПу с. Долинського були проведені лекції-діалоги «Вчимося бути здоровими», не залишили нікого байдужим демонстрація відеофільму «Шкідливість алкогольних напоїв та наркотиків» та класні години на тему «Шкідливі звички чи здоровий спосіб життя?».

Були організовані спортивні змагання з футболу серед хлопців, спортивні змагання з волейболу, легкоатлетичні естафети, творчий конкурс малюнків «Як я бачу здорову людину», головною метою якого стали сприяння розвитку дитячої творчості, залучення учнів до активної творчої роботи і популяризації здорового способу життя. «Ми за здоровий спосіб життя!» — під таким гаслом презентувала для учнів школи, батьків та вчителів свій виступ агітбригада школи. А батьки учнів отримали пам’ятки «Як виростити здорову дитину», серед них було проведено анкетування на тему «Режим дня моєї дитини».

Кожному від народження надається найцінніший дар — життя. І найдорожче, що є в житті — здоров’я. Але, як це не дивно, люди інколи легковажать своїм здоров’ям. Особливо молодь, адже для них все попереду — життя, щастя, успіх. Проте це не завжди так. Іноді один необережний вчинок може зруйнувати всі мрії та плани. Саме тому, працюючи у напрямку формування у дітей засад здорового способу життя, потрібно намагатися допомогти дітям оволодіти необхідними знаннями, здобути певні вміння та навички, які сприятимуть їхньому життєвому успіху.

Завдання усіх педагогічних працівників — навчити дітей цінувати своє здоров’я, відповідально поводитися, робити правильний вибір і нести відповідальність за предмет свого вибору.

Привчайте своїх учнів до здорового способу життя. Будьте для них яскравим прикладом.

Духаніна С.А., вчитель основ здоров’я