image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вирішують питання ветеранів

14:57 30.04.2014

23 квітня пройшли збори Мелітопольської районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни. Обговорити актуальні питання, які хвилюють людей, зібралися представники первинних районних ветеранських організацій, профспілок, керівництва району, а також почесні громадяни.вирышують

вирышують2«Сьогодні ми зібралися для того, щоб визначити завдання та цілі нашої районної організації, обрати правління та визначити, як нам діяти далі», — зазначила голова районної організації ветеранів війни , праці та дітей війни Тамара Селезньова.

На зборах обговорювалися найбільш актуальні проблеми і питання, що хвилюють ветеранів, такі як диспансеризація, ремонт житла, придбання пільгових лікарських засобів, а також соціальні виплати ветеранам. На теперішній час управліннями соціального захисту населення Мелітопольських районної та міської рад Запорізької області проводиться виплата разової грошової допомоги відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.04.2014 № 102 «Деякі питання виплати у 2014 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань «. Більш детальна інформація — на стор. 19.

Крім цього, на засіданні було обрано президію — новий виконавчий орган організації. До складу увійшло сімнадцять осіб, які представляють різні верстви населення Мелітопольського району. Основна мета новообраного правління — втілювати в життя потреби ветеранів.

Наостанок Тамара Селезньова зазначила, що головна сила ветеранських організацій — єдність. На її думку, саме взаємодопомога і спільна робота допоможуть в майбутньому вирішити всі хвилюючі ветеранів питання.