image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Знана в районі людина

13:58 07.05.2014

image description9 травня у Людмили  Миколаївни  Дикун ювілейна дата народження.

На її адресу надійде безліч вітальних листівок та телеграм від вдячних учнів. Привітають її і сільський голова та односельці. А за великим родинним столом збереться вся її велика родина та друзі.  Вони ви-п’ють чарку вина за здоров’я ювіляра та за День Великої Перемоги і побажають миру та спокою в  Україні.

За фахом вчитель, довгий час була директором Данило-Іванівської школи, згодом —  вчителем у Новенській ОШ 1 ступеня. За своє життя Людмила Миколаївна навчила та виховала не одне покоління молоді. Серед них багато хліборобів, вчителів, військових і просто гарних, добропорядних людей.

Вона по сьогодні займає активну життєву позицію, протягом 10 років очолює місцеву ветеранську організацію. Опікується учасниками Великої Вітчизняної війни, ветеранами війни та праці, дітьми війни. Двері її будинку завжди відкриті для односельців. Велику роботу Людмила Миколаївна  проводила з людьми з оформлення односельцям виплати за радянськими вкладами та додаткових виплат дітям війни.

Вона також член виконкому Новенської сільської ради, секретар партійного осередку та активний учасник вокальної групи «Зоряночка», пише вірші і є автором  пісні «Моє рідне село». До участі в художній самодіяльності залучає дітей та молодь села. А ще вона займається волонтерською роботою, створила перший на території Новенської сільради загін «Козачата», виховує молодь на прикладах героїчного минулого нашої країни та козацтва, залучає до екологічної роботи.

Ветерани разом з козачатами висадили біля братської могили с. Зелене квіти, дерева та кущі. В минулому році Людмила Миколаївна стала переможницею обласного конкурсу «Кращий волонтер 2013 року».

До того ж вона ніжна любляча мама та бабуся, разом з чоловіком вони виростили доньку Наталію та сина Юрія, допомагає ростити трьох онуків. І, як водиться, самому меншому онукові Андрійку, який вже збирає портфель до першого класу, надає найбільше уваги.

Правління Мелітопольської районної організації ветеранів та центр «Ветеран» шлють свої вітання ювіляру.

Бажаємо Вам, шановна Людмило Миколаївно,міцного здоров’я, довголіття, творчого натхнення та наснаги на благо українського народу.

Галина Голованова, член правління Мелітопольської організації ветеранів війни,  праці та дітей війни, керівник центр «Ветеран»