image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Заради миру на Землі

15:00 14.05.2014

Такими крилатими словами 7 травня 2014 року розпочався виступ ветерана Великої Вітчизняної війни, мешканця села Костянтинівка Шелудяка Петра Васильовича на зустрічі з працівниками ДНЗ «Теремок» Костянтинівської сільської ради, вихованцями та їх батьками. Петро Васильович — мешканець нашого села та почесний гість всіх закладів освіти. У своїй промові він згадав про далекі роки війни, про страждання та знегоди, які витерпів наш український народ. Наслідки від тієї війни лунають і по сьогодні. 

Час від часу підриваються снаряди 70-річної давнини, нагадуючи всім — і дорослим, і малим, про той біль, ті загублені молоді життя, які не дочекалися світлого дня перемоги, не народили дітей, не побачили онуків.заради

Кожне слово Петра Васильовича було проникнуте болем та відчаєм, в пам’ять про загиблих та померлих від тяжких поранень, несподіваних розривів бомб та снарядів, близьких, рідних та друзів. Маленькі теремківці та дорослі з великою повагою слухали його розповідь про героя Великої Вітчизняной війни Петра Трохимовича Одинця, який був йому близьким другом, і після війни вони часто згадували бойові подвиги в своїх родинах. Сьогодні він відкрив сторінку життя героя, про яку ми не знали, він розповів про його подвиг та справжній геройський вчинок його командира, який зняв з себе зірку героя після запеклого бою, закріпив її на гімнастерці солдата, сказавши, що той вартий цієї нагороди. Петро Васильович, людина похилого віку, з великим трудом з палицею стояв перед дітлахами, як справжній захисник Вітчизни. Його фронтова виправка, ордени та медалі зворушили серця теремківців, кожен маленький хлопчик підсвідомо ставав мужнім, сильним та відважним поруч з сивочолим ветераном.заради2

Діти та вихователі разом з бібліотекарем сільської бібліотеки Фіногеновою Л. М. підготували літературно-музичну композицію «Вічна слава героям», виставку колективних робіт, навіть макети боїв на лінії Вотан. Любов Михайлівна познайомила дітей з дитячою літературою воєнної тематики та продемонструвала портрети героїв Великої Вітчизняної війни та прадідусів наших вихованців.

Свято Перемоги — це традиційне свято як в Україні, так і в усьому світі. І ми, дорослі, повинні пам’ятати, що щастя та майбутнє наших дітей сьогодні залежить тільки від нас. Бог послав нам чудовий сонячний передсвятковий день, а світлі промінчики сприяли пробудженню природи, буянню квітів, і саме з такими квітами прийшли всі теремківці на цю урочисту подію. Після свята всі разом поклали ці весняні квіти до пам’ятника Герою Радянського Союзу Т. П. Одинцю у сквері на його честь, та до братської могили воїнів-визволителів села Костянтинівка. Ми відчували їх присутність разом з нами та їх гордість за наше покоління, яке традиційно вшановує пам’ять загиблих і віддає шану живим учасникам Великої Вітчизняної війни і присягається берегти мирне небо над нашою рідною Україною і над нашим рідним селом Костянтинівка.

Від щирого серця вітаємо всіх мешканців нашого села і Мелітопольсього району з Днем Перемоги. Бажаємо всім світлого мирного неба, зичимо здоров’я, творчої натхненної праці та щасливого майбутнього нашій українській землі!!!

Завідуюча ДНЗ «Теремок» Л.С.Крижко, працівники та батьки.