image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Команда сформована

15:16 14.05.2014

На базі спортивного комплексу «Мотор Січ» був проведений ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Запорізької області.

Ці змагання спрямовані на пропаганду здорового способу життя, спонукають до занять спортом та активного відпочинку. Державні службовці мають змогу продемонструвати свої спортивні здобутки, здатність відстоювати командні інтереси та чудовий шанс прославити Запорізьку область своїми досягненнями у різноманітних спортивних дисциплінах.

Цього року у змаганнях взяли участь 22 команди: збірні команди Запорізької обласної державної адміністрації, 16 районних державних адміністрацій, а також збірні команди державних службовців Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, Головного управління статистики в Запорізькій області, Державної екологічної інспекції в Запорізькій області, Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області та ГУ Держземагентства у Запорізькій області.

Учасники змагались з волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок та мініфутболу.

Переможцями у футболі та волейболі стала команда ЗОДА, у шахах — збірна Головного управління Пенсійного фонду, найсильнішими у настільному тенісі стали представники Василівської райдержадміністрації, у шашках — Гуляйпільської РДА.

В загальному заліку І місце здобули представники Запорізької обласної державної адміністрації. ІІ місце загального заліку посіла команда Гуляйпільського району, на ІІІ місці опинилась команда Василівського району Запорізької області.

Учасників змагань зі святом спорту привітали заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Петро Гончарук, начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Запорізькій області Світлана Бамбизова, начальник управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталія Власова, голова Запорізької обласної організації профспілки працівників державних установ Катерина Волгіна та інші. Вони подякували колегам за пропаганду здорового способу життя та побажали подальших успіхів у змаганнях. Адже за підсумками спортивного дня була сформована збірна команда для участі у ІІІ (заключному) етапі Всеукраїнської спартакіади.