image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Турнір з волейболу до Дня Перемоги

8 травня, напередодні Дня Перемоги, пройшов традиційний турнір з волейболу, присвячений цій пам`ятній даті.

турнирНа спортивному майданчику ДЮСШ №1 цього дня змагалися чотири кращі районні команди з цього виду спорту. Турнір щорічно проходить під егідою районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

«В цьому році до четвірки найкращих увійшли команди Новобогданівки, Мирного, Семенівки та Фруктового. Сьогодні вони розіграють між собою цей кубок та виявлять, як кажуть, кращого серед кращих», — розповів директор районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Мелітопольської районної ради Володимир Бєлокопитов.

Метою цих змагань організатори ставили вшанування пам’яті загиблих на фронтах воїнів та висловлення поваги ветеранам Великої Вітчизняної війни.турнир2

Також директор центру «Спорт для всіх» відмітив, що волейбол залишається одним із найбільш популярних і розвинутих видів спорту в нашому районі.

«Усюди, де є спортивні майданчики, при будинках культури та школах є секції волейболу. Можна впевнено сказати, що в нашому регіоні волейбол користується великою популярністю серед молоді», — сказав він.

За результатами змагань, які проходили по круговій системі, найсильнішою виявилась команда з села Семенівка. Хлопці продемонстрували високий клас гри та заслужено стали володарями кубка.