image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Терпіннівці вшанували ветеранів

15:25 14.05.2014

До святкування Дня Перемоги над фашистськими загарбниками приєдналися всі населені пункти району. Так, 9 травня урочистості, присвячені святковій даті, відбулися в селі Терпіння.

терпеньеРозпочалися заходи мітингом біля місцевого меморіалу загиблим воїнам.

На ньому Терпіннівський сільський голова Василь Ступар та заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Валерій Апостолов зазначили, що слід завжди вшановувати подвиг солдатів в роки Великої Вітчизняної війни.

В свою чергу голова Терпіннівської первинної ветеранської організації Наталя Овсяннікова закликала односельців активніше долучатися до святкування Дня Перемоги та розказувати малечі, що цей день значить для старшого покоління.терпенье2

терпенье3Шану ветеранам висловив і директор СБК «Дружба» Василь Масалабов. А настоятель місцевої церкви протоієрей Олексій зазначив, що солдати, які боролися проти фашистської чуми, здійснили справжній подвиг. Під час мітингу його учасники пригадали події воєнних років, на заході лунали воєнні пісні та вірші.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.терпенье4

Після цього всі бажаючі могли переглянути святковий концерт, який підготували колективи та солісти Терпіннівського будинку культури, а ветеранів пригостили обідом та фронтовими 100 грамами.