image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

За традицією, зібралося майже все село

15:32 14.05.2014

9 травня урочистий мітинг, присвячений Дню Перемоги, пройшов в с. Обільному Семенівської сільської ради.

за традицыэю2Завідуюча сільським будинком культури Ольга Терещенко розповіла, що свято традиційно зібрало майже все село, не обійшлося й без почесних гостей. З видатним днем селян привітали Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко, начальник районного управління агропромислового розвитку Михайло Данченко та голова районної ветеранської організації Тамара Селезньова.за традицыэю

На жаль, в Обільному вже не залишилось учасників бойових дій під час Великої Вітчизняної війни, але в селі живуть очевидці страшних воєнних подій — це 54 дітей війни. На мітингу згадали загиблих солдат та всіх ветеранів, які не дожили до 69-ї річниці Перемоги. Зокрема, учасники мітингу розповіли про односельця Івана Сергійовича Фруслова, який пройшов всю війну і зустрів перемогу у Берліні, мав безліч нагород за бойові заслуги. Учасники урочистостей вшанували пам’ять померлих солдат хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.

Також у святковий день відбувся концерт, присвячений військовій тематиці, всі бажаючі могли покуштувати солдатської каші та підняти фронтові сто грамів.

Завідуюча сільським будинком культури зазначила, що цьогорічне свято стало можливим завдяки підтримці директора ПП «Тера-Вом» Сергія Зінченка та депутата сільської ради Олени Зіненко.