image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

День працівників водного господарства

14:54 28.05.2014

На працівників водогосподарської галузі покладено відповідальне завдання — на високому професійному рівні забезпечити реалізацію державної політики у сфері охорони, раціонального використання і відтворення водних ресурсів країни.день

Маючи потужний кадровий науково-технічний потенціал, тисячі працівників галузі щодня дбають про забезпечення населення і галузей економіки водними ресурсами, розвиток меліорації земель, забезпечують захист населених пунктів та земель від шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків, проводять моніторинг вод.

В 2014 році День працівників водного господарства України припадає на 1 червня.

Для працівників Мелітопольського міжрайонного управління, заснованого у 1989 році,  це свято стало вже традиційним. На сьогодні Мелітопольське МУВГ — це 192 працівники, з яких 51 — інженерно-технічні працівники та керівний склад управління.  Колектив працює вже багато років як добре відлагоджена команда.

Саме ця команда і забезпечує стале функціонування та обслуговує Приазовський магістральний канал, трубопроводи, понад 100 гідротехнічних споруд і 20 державних насосних станцій. Саме завдяки цьому управління може здійснювати подачу води на 26 тис. га зрошуваних земель та у повному обсязі забезпечувати потреби сільгоспвиробників і населення району у водних ресурсах для зрошення.

Своє професійне свято — День працівників водного господарства колектив управління зустрічає новими трудовими здобутками, перспективними намірами та у доброму святковому настрої.

Шановні працівники водного господарства, проектувальники, будівельники, всі, хто брав участь у зведенні та експлуатації потужного комплексу під назвою «Меліоративна система»!

У цей святковий день бажаємо вам всього самого найкращого! Успіхів вам, здоров’я, щастя, родинного затишку та нових професійних досягнень.

Весніна Л. І., начальник відділу водних ресурсів ММУВГ