image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Олександр Мордик очолив адміністрацію втретє

15:02 28.05.2014

21 травня громадськості Мелітопольського району був представлений новопризначений голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик. олександр2

Олександра Миколайовича важко назвати новою людиною в районі. Мелітопольську райдержадміністрацію він очолював вже двічі: з 1998 по 2002 роки та з 2007 по 2010 роки. Представив нового керівника перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Григорій Самардак, який зазначив, що знає Олександра Мордика, як вправного керівника та відповідальну людину.

олександрПривітали з новою посадою голову райдержадміністрації та висловили сподівання на плідну співпрацю з ним виконуючий обов’язки міського голови Сергій Мінько та голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко.

Також з призначенням Олександра Мордика привітав його попередник, екс-голова райдержадміністрації , депутат райради Євген Любцов. Він висловив впевненість, що новопризначений очільник сповідує принципи чесної праці задля розвитку району.

Олександр Мордик наголосив, що розуміє усю відповідальність своєї посади у нелегкий для країни час.

— Хоча я не вперше виступаю перед вами, але не можу говорити без хвилювання. Хвилююсь саме від того, що розумію ту ступінь відповідальності, яка сьогодні покладається  в першу чергу на мене і на тих, з ким мені доведеться працювати. І не просто працювати, а вирішувати проблеми і завдання, які стоять перед нами, — зазначив він.

Голова райдержадміністрації пообіцяв працювати наполегливо та сумлінно і вимагати цього ж від спеціалістів райдержадміністрації, а також запевнив, що зможе повернути довіру мешканців району до влади. Олександр Мордик пообіцяв в першу чергу почати вирішення фінансових питань району, які наразі є найактуальнішими.

Про кадрові перестановки голова райдержадміністрації не повідомив, але зазначив, що через планове скорочення доведеться зменшити штат працівників і, зокрема, звільнити одного заступника.