image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Область виділила кошти для оздоровлення дітей

15:05 28.05.2014

Влітку в Мелітопольському районі стартує оздоровча кампанія. Традиційно особлива увага приділяється відпочинку дітей пільгових категорій, вони отримують путівки за рахунок обласного та районного бюджетів.

Завідувач сектора з організації соціальних послуг та соціального забезпечення районного управління соцзахисту населення Тетяна Дукова розповіла, що цього року з обласного бюджету виділено 58 путівок для дітей від семи до 17 років до дитячого оздоровчого табору «Салют» у Бердянську та 14 путівок для дітей віком від чотирьох до шести років до дитячого оздоровчого табору «Факел», також у Бердянську.

Завдяки цьому 72 дитини пільгових категорій зможуть відпочити та оздоровитися              безкоштовно. Такою пільгою зможуть скористатися діти-сироти, діти, що позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, постраждалі від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, також ті, що стоять на диспансерному обліку, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків, діти працівників агропромислового комплексу та працівників соціальної сфери села.

До речі, цього року вперше виділені кошти для безкоштовного оздоровлення дітей віком від чотирьох до шести років. Оздоровлення такої малечі проводиться в присутності батьків, які свою путівку мають оплатити за власний кошт чи за кошти благодійних фондів. Тетяна Дукова зазначила, що оздоровлення триватиме 21 день, вартість такого відпочинку — 3 150 грн.

Зміни в ДОЦ триватимуть з другого червня до 30 серпня, дату відпочинку батьки чи опікуни можуть вибрати самостійно.

Традиційно цього року школярі району мають змогу відпочити у пришкільних таборах на базі Костянтинівської гімназії «Таврія», Костянтинівського ліцею «Ерудит», Вознесенської гімназії «Орієнтир», Новобогданівської та Семенівської шкіл. 10 дітей пільгових категорій відпочиватимуть за рахунок районного бюджету у ДОЦ «Солнечный» в Алтагирі.