image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Освячення ікони біля джерел

15:07 28.05.2014

Цього понеділка, біля цілющих джерел у селі Терпіння пройшло освячення нещодавно встановленої ікони Святого Івана Хрестителя.

освяченняЦе вже третя ікона, яку розташували на території джерел за ініціативою жителя села Терпіння Миколи Кузьменка.

«Після того, як в мене стався інсульт, пройшло вже три роки. За цей час разом з моїми друзями зробили велику справу — встановили три ікони на цих джерелах», — розказав Микола Кузьменко.

Як відзначив Терпіннівський сільський голова Василь Ступар, — цілющі джерела — це візитна картка населеного пункту.

«Ще з 2009 року ми почали облагороджувати наші цілющі джерела. Цей процес не стоїть на місці та продовжується. Сьогодні ми зібралися тут, щоб освятити іконі, які підтверджують святість цього місця», — відзначив сільський голова. Також він наголосив, що чистота цього місця залежить не тільки від керівництва селища, а й від гостей та туристів, які відвідують джерела.

«Велике прохання до наших гостей — прибирати сміття за  собою, щоб ці місця залишалися чистими і радували відвідувачів надалі», — додав він.

У майбутніх планах Миколи Кузьменка — подбати про те, щоб ці святі місця стали більш доступними для людей з обмеженими фізичними можливостями та встановити пандуси для зручності їх пересування.