image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В школах району розпочали роботу літні табори

16:46 04.06.2014

2 червня в Мелітопольському районі стартувала літня оздоровча кампанія. Свою роботу розпочали п’ять пришкільних таборів відпочинку дітей.

в школах Двері літнього оздоровчого закладу «Веселка» відкрилися на базі Костянтинівської гімназії «Таврія». За словами директора навчального закладу Тетяни Шабанової, на базі школи буде діяти кілька різновидів літніх таборів для дітей. Це мовний табір, окремий табір для молодших школярів та туристично-краєзнавчий. 36 школярів відпочиватимуть у таборі з дворазовим гарячим харчуванням.в школах3

На відкритті першої зміни у таборі літнього відпочинку були присутні почесні гості: перший заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Баша та Костянтинівський сільський голова Леонід Біленький. Вони побажали дітям гарного відпочинку та висловили сподівання, що літні канікули підуть на користь малечі.

в школах2Слід зазначити, що безкоштовне харчування для школярів в пришкільному таборі фінансується із районного бюджету, а от пізнавальні екскурсії оплачують батьки. Педагоги сподіваються, що відпочинок у таборі дозволить дітям запастися гарними емоціями на все літо та здобути нові враження.