image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Свято полуничного варення

16:55 04.06.2014

свято81 червня на полях однієї із сільськогосподарських компаній району пройшло свято полуничного варення. Захід присвятили Дню захисту дітей, який відзначають у цей день. Мешканці міста та району ласували варенням та мали змогу придбати полуниці, які збирали власноруч.

«Ми вирішили влаштувати це свято для наших людей. Сьогодні тут багато сімей, які приїхали разом з дітьми та збирають полуницю. На мій погляд, це прекрасна нагода для дітлахів детальніше зрозуміти, як вона зростає та з’являється готовий продукт», — зазначив головний директор компанії «Блексіфрут» Василь Мікулін.свято5

свято4На свято також завітав голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко. Посадовець зазначив, що Мелітопольський район є аграрним і давно славиться багатим врожаєм соняшнику, пшениці та інших культур. Однак вирощування ягід з’явилося нещодавно і, на його думку, є дуже корисним для аграрного розвитку району. Також він висловив впевненість, що це свято стане цікавим насамперед для дітей.

свято3«Головне — що це свято для людей. Сьогодні ми бачимо багато дітлахів, які збирають полуницю. Це дає їм змогу зрозуміти, що це не просто смачна ягода, а і труд людей, які її вирощують», — сказав Юрій Єсипенко.

Відвідувачів заходу розважали невеличким барабанним шоу з виконанням популярних пісень, а також національного гімну України у неочікуваній інтерпретації.свято2

Своє продовження свято отримало наступного дня. 2 червня на ягідні поля завітали вихованці Терпіннівської школи-інтернату. Дітлахи збирали та ласували полуницею. Голова МРР Юрій Єсипенко висловив подяку організаторам свята за таку можливість.

свято«Хочу висловити подяку Василю Мікуліну та Терпіннівській школі-інтернату за те, що вони пішли назустріч один одному та провели сьогоднішню акцію. Я вважаю, що вона несе подвійну користь — по-перше, діти поласують смачними ягодами та отримають заряд вітамінів, а по-друге, побачать, який труд вкладається для їх отримання», — сказав він.свято6

У майбутніх планах організаторів — зробити свято традиційним та залучити ще більше людей до участі у ньому наступного року.