image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В добру путь, випускники!

9:20 05.06.2014

30 травня останній дзвоник пролунав для учнів Мелітопольського району. В цей день школярі приймали привітання на свою честь.

в добру2Останній дзвоник — традиційне свято школярів, які закінчують навчання. Останній дзвоник підбиває підсумки і ставить крапку в багаторічному навчанні з усіма його уроками й змінами, домашніми завданнями та контрольними роботами.

Під час урочистої лінійки у навчальному закладі с. Семенівка дітей привітав голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик. Він побажав гарного відпочинку тим, хто продовжить навчання, а випускникам — гідно та впевнено йти дорослим життям. Центром уваги цього дня стали випускники, для яких більше ніколи не пролунає шкільний дзвоник. Директор Семенівської школи Влади-слав Ткаченко зазначив, що важко прощатися з хлопцями та дівчатами, які 11 років прожили у дружній шкільній родині, і побажав їм наснаги у всіх починаннях. Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко також виступив з напутнім словом до випускників та закликав їх не забувати рідну школу і своє село. Під час урочистостей нагороди отримали учні, які стали переможцями різноманітних конкурсів.в добру

Привітав школярів Вознесенської гімназії «Орієнтир» зі святом останнього дзвоника голова районної ради Юрій Єсипенко.

— Закінчився навчальний рік. Сьогодні зі школи Ви вирушаєте в доросле життя. У кожного попереду свій шлях, на якому я бажаю вам успіхів та перемог, — звернувся до школярів голова райради.

в добру32Також Юрій Єсипенко вручив Почесні грамоти Мелітопольської районної ради кращим вчителям гімназії. Зі святом останнього дзвоника учнів гімназії «Орієнтир» привітала сільський голова Вознесенки Ольга Гарабажиу, а також вчителі та батьки школярів.

По закінченні святкової лінійки учні загадали найзаповітніші бажання і на знак їх здійснення запустили у небо повітряні кульки.

Як зазначила начальник відділу освіти Мелітопольської районної ради Наталя Безбородих, цього року в районі зі школами попрощалися 288 випускників 11-тих класів, з них двоє завершили навчання зі срібними медаллями, а 15 учнів отримали золоті медалі.