image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Новомиколаївській школі вшановували випускників

9:21 05.06.2014

31 травня у Новомиколаївській загальноосвітній школі-інтернаті відбулася урочиста лінійка, на якій вшановували випускників закладу.

З цим знаменним днем їх вітали представники педагогічного колективу школи та численні гості заходу. Під час своєї промови директор школи Олена Мартиненко не стримувала емоцій.

«Я бажаю кожному з випускників упіймати зірку, яка буде освітлювати ваш шлях у новому, самостійному житті. Я вас дуже всіх люблю і бажаю щастя, здоров’я та всього найкращого», — відзначила Олена Мартиненко зі сльозами на очах.

Також привітати учнів школи завітав начальник міськрайонного відділу міліції Олександр Мельковський, який передав навчальному закладу у подарунок спортивний інвентар. Він зазначив, що доросле населення нашої країни повинно робити усе можливе, щоб покращувати життя дітей.

«Наша мета — зробити так, щоб ваше дитинство пам’яталось ще довгі і довгі роки світлим та щасливим. Розумію, що вихованці інтернату потребують особливої любові. Однак, варто відзначити педагогів цієї школи, які намагаються компенсувати нестачу уваги та віддають вам частку свого серця», — сказав Олександр Мельковський.

Святкову атмосферу підтримували учні школи, які підготували театралізовану виставу, а також різноманітні художні номери. На завершення урочистої лінійки випускники традиційно випустили в небо повітряні кульки, які ознаменували початок нового, вже дорослого етапу їх життя.