image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Аграрії не задоволені керівником обласного Держземагентства

Минулого тижня аграрії Запорізької області висловили недовіру виконуючому обов’язки начальника обласного Держземагентства Андрію Прядуну.

аграрииПредставники громадських аграрних організацій з різних куточків області зібралися під приміщенням установи, вимагаючи відсторонення його від посади. Аргументували таку вимогу зокрема тим, що його кандидатура не була затверджена представниками громадської ради області. Таке рішення громадськості підтримав і комітет громадського контролю за діями влади Мелітопольського району.

Голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Запорізької області Анатолій Довгань зазначив, що аграріїв не задовольняє робота керівника, який був призначений з іншого регіону. Голова Аграрної спілки Запорізької області Анатолій Тиховод погоджується із колегою і вважає, що керівник Держкомзему має розуміти потреби сільгоспвиробників регіону та мати бажання співпрацювати з ними.

Після мітингу під будівлею Держземагентства, аграрії разом із виконуючим обов’язки начальника установи вирушили на прийом до голови Запорізької облдержадміністрації Валерія Баранова. Керівник області запевнив, що буде пропонувати питання відповідності нового посадовця розглянути у профільному Міністерстві. До речі, на посаду начальника Держзеагентства громадськість рекомендувала Людмилу Спіцину, яка раніше вже займала керуючі посади в структурі обласного Держкомзему. На думку аграріїв, саме вона добре знайома з потребами регіону та зможе професійно вирішувати земельні питання в області.

Наразі на офіційному сайті Держземагентства у Запорізькій області виконуючим обов’язки начальника залишається Андрій Прядун. Та губернатор запевнив громадськість, що після того, як новобраний Президент України офіційно приступить до виконання своїх обов’язків, Валерій Баранов неодмінно обговорить з ним проблеми призначення керівників державних установ області.