image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Рятувальники завітали до дітей

14:07 11.06.2014

Немає на світі нічого ціннішого, ніж життя людини.

рятуваль2Доброю традицією в КЗ «Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР стало проведення тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності, тому що одне з найважливіших завдань навчально-виховного процесу — забезпечення збереження життя та здоров’я дитини.рятуваль

Наприкінці травня в межах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності вчителі та вихователі провели дуже цікаві лекції і класні години.

На звернення щодо проведення оглядово тематичних навчань службою ДСНС відгукнулись із задоволенням, та одразу ж після запрошення працівники служби завітали до нашої школи. Рятувальники продемонстрували оснащення рятувального автомобіля та вміння користуватися обладнанням.

По закінченню виступу працівників аварійно-рятувальної служби ДСНС (м. Мелітополь) було проведено навчальне тренування з евакуації зі спального та навчального корпусів школи. Проведений захід не тільки розширив знання про складну і відповідальну професію рятувальника, а й сприяв вихованню в учнів практичних навичок щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Дякуємо за співпрацю і бажаємо успіхів всім працівникам ДСНС!

Терпіннівська школа-інтернат