image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Районний центр зайнятості підбив підсумки роботи

14:10 11.06.2014

Наприкінці минулого тижня Мелітопольський районний центр зайнятості підбив підсумки своєї роботи за п’ять місяців поточного року. Докладно про стан справ в установі розповів її директор Олександр Тємних.

Він відзначив, що загалом, ситуація на ринку праці повторює показники минулого року. Однак найближчим часом кількість безробітних може значно підвищитись. Причиною цього є масові скорочення на підприємствах та в установах району, які можуть розпочатися вже цього місяця.

«Поступили списки, які свідчать про скорочення соціальних працівників Мелітопольського центру сім’ї та молоді. Більш ніж двадцять чоловік буде звільнено. Також після 7 червня очікується реорганізація комунального підприємства «Мелітопольський Райавтодор». Яка кількість людей прийде звідти — ще невідомо, але про скорочення попереджені всі працівники підприємства, а це близько ста чоловік. ХРП «Аавтозаз-мотор» теж не приховує, що в червні та липні звільнять близько семисот чоловік», — розповів він.

Попри це, Олександр Тємних впевнений, що Мелітопольському районному центру зайнятості є що запропонувати людям, які залишаться без роботи. Також він проінформував про стан справ щодо виплат грошової допомоги безробітним жителям району.

«На сьогоднішній день в нас немає заборгованостей з виплат грошової допомоги. Її середній розмір складає близько дев’ятисот п’ятдесяти гривень. Є ті, хто отримує дві тисячі гривень, інші п’ятсот гривень, але в середньому ми виходимо на ось таку цифру», — зазначив Олександр Тємних. Варто відзначити, що за п’ятимісячний період роботи установи працевлаштовано вже 427 чоловік, а дев’ятнадцять мешканців району стали підприємцями.

Підбиваючи підсумки, Олександр Тємних висловив впевненість, що Мелітопольський районний центр зайнятості і надалі продовжить якісно виконувати свої зобов’язання та підтвердить свій статус переможця у змаганнях серед центрів зайнятості Запорізької області.