image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Апаратне засідання в Мелітопольській РДА

14:13 11.06.2014

2 червня в Мелітопольській райдержадміністрації провели планову апаратну нараду під головуванням очільника району Олександра Мордика. Представники структурних підрозділів адміністрації звітували про роботу, яка була проведена за минулий місяць.

апаратнеНачальник фінансового управління Наталія Супрун у своїй доповіді торкнулася питання дотацій, які вперше за п’ять місяців були виплачені у повному обсязі. Окрім загальної інформації про стан бюджетів району, вона окремо звернула увагу присутніх на важливість звітування керівників державних установ щодо виконання своїх бюджетів.

«Кожного місяця ви повинні представляти цю інформацію. Я хочу сказати, що сьогодні вже 2-е число, а ще жодна установа такий звіт не представила», — сказала Наталія Супрун.

Не менше уваги присутні державні службовці приділили стану справ на полях Мелітопольщини. З цього питання звітував начальник управління агропромислового розвитку Михайло Данченко. Він підкреслив, що сьогодні проводиться активна робота з покращення фіто-санітарного стану полів. Також він проінформував, що в районі повним ходом йде завершення посівної кампанії. Нагальним питанням для нашого краю залишається зростання заборгованості з заробітної плати. Основним чинником цього є комунальне підприємство «Мелітопольський Райавтодор».

«Моніторинг заборгованостей з заробітної плати показує, що на даний момент вона складає 144,5 тис. грн. «Райавтодор» нарощує свій борг, але вони чекають на реформу по всій установі, яка, сподіваємося, дозволить погасити його вже найближчим часом. Ця ситуація негативно впливає на рейтингові показники району за цим критерієм, тому її потрібно вирішити якомога швидше», — зазначив начальник управління соціального захисту населення Юрій Маслєнніков.

Також він розповів, що найближчим часом в Мелітопольському районі з’являться нові види грошових компенсацій у зв’язку з підвищенням тарифів на газ з 1-ого липня.

Окрім цього, на апаратному засіданні були заслухані доповіді з приводу екологічного стану в регіоні, освіти, медицини та інших сфер життя району. Підбиваючи підсумки наради, голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик зазначив, що всі служби адміністрації працюють у плановому режимі та ведуть активну роботу, спрямовану на покращення соціально-економічної ситуації в районі.