image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Депутати змінили регламент роботи райради

15:58 25.06.2014

19 червня відбулося засідання 35-ї чергової сесії депутатів Мелітопольської райради.

депутаты Розпочався захід з привітань. Так, голова районної ради Юрій Єсипенко привітав з Днем народження депутата Запорізької обласної ради Олексія Нєдєлька. Грамотами райради були нагороджені кращі спортсмени району: заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу Сергій Кубрак та студент Таврійського державного агротехнологічного університету Іван Кубрак, які нещодавно повернулися зі світової першості з гирьового спорту, що проводилася у французькому місті Ліон. Наші гирьовики привезли зі змагань золоті медалі та звання Чемпіонів Світу.

депутаты5Опісля депутати запропонували внести до черги денної додаткове питання про зміну регламенту роботи районної ради. Ініціатором виступив голова комісії з законності Олександр Мироненко. Він зачитав рішення протоколу комісії, де її члени просили внести до порядку денного питання про зміну регламенту роботи районної ради у відповідності з новою редакцією Закону України «Про місцеве самоврядування».  Зміни стосувалися порядку звільнення голови районної ради. За цю пропозицію депутати голосували декілька разів та врешті підтримали її.  Таким чином, згідно зі ст. 55 пункту 4 Закону України «Про місцеве самоврядування», звільнення очільника райради може бути винесено на розгляд ради «на вимогу не менш як третини депутатів від загального складу ради».

депутаты2Також на сесії затвердили розподіл державних дотацій між районними установами та сільськими радами. За інформацією начальника районного фінансового управління Наталі Супрун, 131,3 тисячі гривень отримає Мелітопольська центральна районна лікарня, центр первинної медико-санітарної допомоги — 81,9 тисячі гривень, територіальний центр обслуговування — 58,6 тисячі гривень, між сільрадами розподілено 750 тисяч гривень. Вільні ж залишки у розмірі 129 тисяч гривень будуть витрачені на ремонт покрівлі аварійного даху Мирненської школи, пільгові медикаменти та пенсію, виплату зарплатні  і на допомогу, пов’язану з переселенням мешканців з Криму, Донецької та Луганської областей.депутаты4

На сесійному засіданні повідомили, що фракцію Партії регіонів залишили шість депутатів: Євген Любцов, Володимир Сенін, Олександр Желязков,  Сергій Зезуля та Віктор Барцал. Також розформована депутатська група «Мелітопольський район — наш рідний край», яку очолював Олександр Мордик, і сформована нова міжфракційна група «Аграрії Мелітопольщини» на чолі з Геннадієм Принусом. Окрім цього, депутати внесли доповнення та уточнення до попередніх рішень райради та затвердили питання стосовно сплати частини прибутку в бюджет району комунальними підприємствами райради.депутаты3

Після розгляду та прийняття відповідних рішень з усіх питань порядку денного, сесійне засідання було оголошене закритим.