image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мелітопольським військовим в зоні АТО передали допомогу

16:31 25.06.2014

19 червня голова Мелітопольської районної державної адміністрації Олександр Мордик та його перший заступник Олександр Баша від підприємців району та депутатів райради передали  до Мелітопольсько-Веселівського об’єднаного військкомату допомогу мелітопольським військовим, які беруть участь у антитерористичній операції у Донецькій області.

Небайдужі мешканці району зібрали для військових продукти харчування та предмети побуту.  Довгоочікуваними для військовослужбовців стали 10 портативних радіостанцій, які придбав приватний підприємець, депутат райради Анатолій Раков разом із працівниками приватного підприємства «Раков».

Представник депутата, начальник кар’єру ПП «Раков» Леонід Синиця висловив надію, що нові спецприлади допоможуть солдатам успішно проводити бойові операції і допоможуть їм врятувати свої життя та життя мирних мешканців.

Такому подарунку військові неабияк зраділи. За словами командира відділу зв’язку Мелітопольсько-Веселівського об’єднаного військового комісаріату Олексія Петрова, наразі для військових радіостанції є вкрай необхідними.

— 10 рацій для наших хлопців наразі на вагу золота. Гарні радіостанції, скоріш за все, випуску цього року, вони облегшені, фактично створені для силових структур, — зазначив він.

Олексій Петров розповів, що спочатку вони звернулися по допомогу до голови райдержадміністрації та його заступника, а ті, в свою чергу, організували спілкування з підприємцями та депутатами, які радо відгукнулися на прохання військових.

В свою чергу меценати зазначають, що кожен українець може в міру власних можливостей підтримати армію.

— Я вважаю, що кожен українець може допомогти військовим: дитина — малюнком, бабуся — молитвою, щоб підтримати тих хлопців, які перебувають в зоні бойових дій, — підкреслює Леонід Синиця.

Олексій Петров розповів, що у комісаріаті намагаються максимально скоротити час отримання допомоги військовими та уникнути корупційних схем. Так, наприклад, підприємцям, які згодні надати допомогу, надають рахунки на конкретні спецприлади, а громадяни їх самостійно оплачують та передають військовим, ті ж одразу відправляють гуманітарну допомогу безпосередньо до зони АТО.

Всі, хто бажає підтримати військових, можуть звертатися на контрольно-пропускний пункт Мелітопольсько-Веселівського військкомату.

Бійці, що захищають країну, будуть вдячні за будь-яку допомогу.