image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

З дня затвердження головного закону України минуло 18 років

IMG_5481 (Копировать1)28 червня в Україні відзначають День Конституції України. Напередодні державного свята 27 червня в районі відбулися урочистості, присвячені цій даті.

Під час заходу голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик розповів, що наразі на головний закон країни чекають зміни.

За його словами, мешканці району також беруть активну участь у обговоренні проекту змін до конституції країни. Олександр Мордик також висловив впевненість, що українці стоять на порозі нових звершень.

Не оминули на зібранні увагою й події у Донецькій та Луганській областях. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять людей, що загинули під час бойових дій на цих територіях.

Конституцію України прийняли в 1996 році. До речі, головний закон дався депутатам Верховної Ради нелегко. За деякими пунктами доводилося переголосовувати до 50 разів.  У своєму виступі голова Мелітопольської районної ради Юрій Єсипенко зазначив, що наразі країна переживає не кращі часи та висловив сподівання, що ситуація в Україні зміниться на краще.

Керівник апарату райдержадміністрації Алла Полуліх у святковий день пригадала рядки вірша відомого українського поета В. Симоненка, в змісті яких є слова про те,що батьківщину не вибирають. Алла Полуліх зазначила, що дійсно рідну країну треба любити, цінувати та захищати.

IMG_5496 (Копировать1)Також на заході привітали держслужбовців, які відзначали своє професійне свято 23 червня. На урочистостях  працівникам районних установ були вручені почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради. Директор Костянтинівської гімназії «Таврія» Тетяна Шабанова та начальник районного відділу освіти Тетяна Безбородих були нагороджені орденами за заслуги перед  Запорізьким краєм третього ступеня. Також були вручені дипломи переможцям першого туру всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Так, у номінації «кращий спеціаліст» третє місце посіла головний спеціаліст-економіст відділу доходів управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Гаврилова, на другому місці опинилася головний спеціаліст організаційного відділу апарату райдержадміністрації Ганна Котова, перше місце дісталося головному спеціалісту-екологу відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Вікторії Сметаніній.  У номінації «кращий керівник» місця розподілилися так: третє місце посіла завідувач сектора контролю загального відділу МРДА Надія Кошелєва, на другій сходинці опинилася завідувач сектора опіки та піклування служби у справах дітей МРДА Віталіна Булгакова, переможницею стала  завідувач сектора бухгалтерського обліку та автоматизованої обробки інформації — головний бухгалтер служби у справах дітей МРДА Євгенія Фіщук.