image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В бюджеті району – дефіцит коштів

Особливу тривогу викликає нестача грошей для виплати заробітної плати в медичних закладах. Така ситуація обумовлена не тільки внутрішніми проблеми району, а й загальним незадовільним економічним становищем в країні.  Задля пом’якшення дефіциту бюджету на території району діє посилений режим економії. Про це  проінформувала начальник бюджетного відділу фінансового управління Олена Олійник.

— Заощаджувати доводиться на всьому, навіть за рахунок непопулярних заходів. Зараз бюджетники відпускаються без утримання, не виплачуються в повному обсязі заміни відсутнім працівникам в освітніх та медичних закладах, — зазначила Олена Олійник.

Очікується, що до кінця липня, бюджет району буде поповнено на 1.4 мільйона гривень за рахунок сплати пайовиками податку на прибутки. Про це йшла мова 7 липня на розширена апаратна нарада, яку провів голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик. Керівники управлінь відзвітували про виконану роботу за минулий місяць та намітили плани на майбутній.

З питань економічного становища району звітувала начальник управління економіки Наталія Гайдаєнко. Вона проінформувала, що в районі триває щотижневий моніторинг цін на основні продукти харчування.

— З цього тижня очікується подорожчання хлібу на 5-10%. Після цього ми зробимо моніторинг по основним сортам та зможемо побачити вже повну картину, — сказала Наталія Гайдаєнко.

Також найближчім часом очікується підвищення вартості проїзду на громадському транспорті, який здійснює перевезення шляхами району. Готується відповідне рішення Запорізької облдержадміністрації. Тепер вартість проїзду за 1 кілометр буде складати 32 замість 23 копійок, згідно якої перевізники будуть корегувати свої тарифи.

Начальник управління соціального захисту населення Юрій Маслєнніков розповів про стан виплат соціальної допомоги мешканцям району та тимчасовим переселенцям з Донецької та Луганської областей, які розмістилися на території району. Також він проінформував про майбутню відміну грошової допомоги на дітей віком до 3-х років.

Окрім цього на засіданні були вислухані звіти щодо інших нагальних питань району. Підбиваючи підсумки, голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик закликав всіх сумлінно виконувати свою роботу, набратися терпіння та очікувати стабілізації фінансового становища в країні.