image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ближче до природи

15:06 16.07.2014

Цього тижня для вихованців недільної школи «Георгієвці» була організована прогулянка на пароплаві «Ластівка» по Утлюкському лиману.

ближче2 Водне угіддя, яке має національний екологічний статус, розкинулося на території в 700 квадратних кілометрів, а його максимальна глибина сягає 6,5 метрів. Подібні екскурсії для дітей і відпочиваючих Приазовський Національний природний парк організовує на регулярній основі.ближче1

«Зараз практично кожного дня у нас проходять такі екскурсії, насамперед для дітей, які зараз відпочивають в літніх таборах. Дітлахи дуже задоволені — з радістю купаються та загоряють», — розповідає капітан пароплаву Олександр Третьяков.

Під час прогулянки по лиману діти змогли детально ознайомитись з флорою та фауною водного угіддя. Окрім цього, їм пощастило вживу побачити рожевих пеліканів, чисельність яких останнім часом стрімко скорочується. Хоча для місцевих рибалок пелікани зовсім небажанні гості — дорослі особини виловлюють до семи кілограмів риби на день.

ближче3«Для молодого покоління дуже важливо відвідувати екскурсії в подібних місяцях, де природа залишається у своєму первинному вигляді. Саме тут діти мають змогу стати трошки ближчими до природи», — зазначив завуч православного військово-патріотичного клубу «Янгол» Олександр Гаркушко.

Впродовж дня діти не тільки ближче ознайомилися з навколишньою природою, а й укріпили своє здоров’я на свіжому морському повітрі. Щирі дитячі усмішки запевнили організаторів екскурсії у важливості та необхідності проведення подібних заходів у майбутньому.