image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Підвели підсумки роботи

15:11 16.07.2014

Протягом першого півріччя 2014 року до міжрайонної прокуратури надійшло 700 звернень громадян, з яких 441 звернення розглянуто, 245 — направлено для розгляду по суті в інші відомства.

На особистому прийомі прокурорами Мелітопольської міжрайонної прокуратури прийнято 216 звернень громадян, з них — особисто керівником прокуратури — 55. З них 28 звернень визнано обґрунтованими та вжито заходів до захисту прав і свобод громадян, а саме: 18 — з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів, 7 — з питань досудового розслідування, з питань представництва — 1, при виконанні судових рішень — 1, з питань нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства — 1.

Так, до міжрайонної прокуратури звернувся пенсіонер, інвалід 3 групи зі зверненням щодо неправомірності складання громадським інспектором відділу з контролю за санітарним станом міста адміністративного протоколу відносно нього за ст. 152 КУпАП, а саме, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів. Відносно пенсіонера адміністративною комісією винесено постанову, якою призначено покарання у вигляді штрафу. Однак, міжрайонною прокуратурою виявлені порушення при складанні вказаного адміністративного протоколу та внесено подання голові адміністративної комісії про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення, яке розглянуто та задоволено.

Окрім того, міжрайонною прокуратурою поновлено права особи, якій у порушення вимог чинного законодавства безпідставно не виплачено одним з підприємств м. Мелітополь допомогу, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності на суму 13 тис.грн.

Враховуючи викладене, міжрайонним прокурором до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені дані про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 175 КК України. На цей час проводиться досудове розслідування.

Міжрайонною прокуратурою також задоволено звернення заявниці щодо невиплати матеріального забезпечення по вагітності та пологам підприємцем, у якого вона працювала.

Окрім того, до міжрайонної прокуратури надходили непоодинокі звернення щодо порушення Мелітопольською міською радою вимог Законів України «Про житлові-комунальні послуги» тощо.

Враховуючи їх, прокурором внесено подання секретарю Мелітопольської міської ради щодо скасування рішення виконавчого комітету про погодження тарифів на повірку засобів обліку холодної води, яке винесено з порушення вимог вищевказаного закону.