image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Розвіяли міфи про мобілізацію

14:49 13.08.2014

Якщо в Семенівці люди відносно спокійно вислухали гостей з військкомату, то в осередку нещодавніх акцій протесту вирували інші емоції. Вознесенський голова Ольга Гарабажиу організувала збори мешканців населеного пункту, щоб нормалізувати ситуацію.

розвияли2У громади, як завжди, було багато питань до військових. Окрім вже традиційних тем про законність мобілізації та умов надання відстрочки від несення служби, людей цікавили нюанси отримання страхового полісу, якщо когось з їх рідних буде мобілізовано. Як зазначив офіцер мобілізаційного відділення Володимир Даниленко, військових страхує держава, а не військкомат.

розвиялиТакож вознесенців цікавили умови, в яких несуть службу наші військові. Більша частина наших земляків була мобілізована до 23 батальйону територіальної оборони, що базується у Маріуполі. Як запевнили представники військкомату, наші хлопці регулярно отримують гуманітарну допомогу, яка передається їм під суворим контролем.

Присутній на заході начальник міськрайонного відділу міліції Олександр Мельковський відзначив, що люди мають право висловлювати свою громадську позицію, однак такі акції мають носити цивільний характер у форматі діалогу.

На завершення зборів Ольга Гарабажиу закликала громадськість до єднання у цей складний час та недопущення інших несанкціонованих акцій протесту.

Наразі роз’яснювальні бесіди планується провести і в інших населених пунктах Мелітопольського району з метою недопущення дестабілізації ситуації в районі та розповсюдження хибних міфів про мобілізацію.