image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Жоден з суперників не бажав давати опонентам фору

17 серпня були зіграні перші півфінальні матчі кубку Мелітопольського району з футболу.

Так, в одному з півфіналів Новобогданівський «Авангард» на своєму полі приймав футболістів з ФК «Вознесенка». Гра видалася доволі жвавою. Жоден з суперників не бажав давати опонентам фору перед матчем у відповідь. У підсумку 90 хвилин запеклої боротьби на кожному клаптику поля принесли мінімальну перемогу господарям майданчика з рахунком 2-1.

У другому півфінальному протистоянні вже традиційно зійшлися дві костянтинівські команди. «Регіон» на своєму полі приймав «Фрунзе». На відміну від першої пари півфіналістів, гравці «Фрунзе» виявилися не надто чемними гостями і відвантажили у ворота господарів чотири м’ячі, отримавши в свої лише один. Окрасою цього поєдинку стали два голи-близнюки форварда команди «Фрунзе» Олександра Капусти, який майстерно поцілив у дев’ятку воріт з дистанції понад 30 метрів по одному разу в кожному з таймів. В цій парі матч-відповідь скоріш за все перетвориться на звичайну формальність. Проте, як воно станеться насправді стане відомо 24 серпня, коли і заплановано провести повторні півфінальні зустрічі.