image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мелітополець посів друге місце

15:13 20.08.2014

15 серпня в Мелітопольському лісомисливському господарстві пройшов щорічний обласний конкурс лісорубів, який став уже п’ятнадцятим за рахунком.

мелитополец2 Участь у змаганнях взяли одинадцять команд, які представляли виробничі підприємства нашої області. Конкурсанти змагалися в п’яти залікових дисциплінах, таких, як валка дерев, швидкісна заміна ланцюга на пилці, розкряжування колоди комбінованим та точним різом, а також обрізання сучків на час.

— Цей конкурс проводиться, щоб у черговий раз продемонструвати специфіку роботи в лісових господарствах. Наприклад, тут можна побачити, як правильно валити дерево та робити це безпечно, — розказав директор Мелітопольського лісомисливського господарства Андрій Приходько.

мелитополец3Як відзначив на урочистому відкритті конкурсу голова Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства Мирон Полуліх, такі змагання викликають цікавість не тільки зі спортивної точки зору, а й допомагають лісорубам відточувати свою майстерність.

— Кожен лісоруб під час роботи з бензопилою, перш за все, ставить під загрозу своє здоров’я та життя. Такі конкурси, як сьогодні, дозволяють підвищувати кваліфікацію робітників лісомисливських господарств та значно зменшити ризик під час їх роботи у майбутньому, — сказав посадовець.

Варто відзначити, що регламент та правила конкурсу були аналогічними тим, що використовуються в подібних змаганнях міжнародного рівня.мелитополец

Цього року серед учасників змагань було зареєстровано двоє спортсменів-юніорів віком вісімнадцяти та двадцяти п’яти років.

— Ми регулярно залучаємо до участі молодь і бачимо, що у людей паралельно з професійним з’являється й спортивний інтерес, — зазначив Андрій Приходько

Мелітопольське лісомисливське господарство представляв лісоруб Олександр Борисенко, для якого цей турнір став дебютним в професійній кар’єрі. За словами спортсмена, він наполегливо готувався до змагань, відточуючи кожну конкурсну вправу, тому очікував зайняти високе місце. Як з’ясувалося пізніше, сподівання Олександра не були марними — наш земляк посів другу сходинку за результатами набраних балів. Третім став співробітник Бердянського лісового господарства Віктор Папій, а тріумфував на цьогорічних обласних змаганнях лісоруб Пологівського лісомисливського господарства Віталій Кайдаш. Усі призери були нагороджені новенькими бензопилами фірми «Мотор Січ», а також грошовими преміями у розмірі три, дві та одна тисяча гривень відповідно до зайнятого місця.

Слід зазначити, що переможець змагань захищатиме честь Запорізької області на всеукраїнському конкурсі, який традиційно проводиться в одному з мальовничих лісництв поблизу Києва.