image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Відзначили День прапора

12:46 27.08.2014

23 серпня мешканці Новенської сільради долучилися до загального районного святкування Дня прапора України. З цього приводу напередодні свята в центрі села Нове було встановлено чималий державний стяг розміром три на чотири метри.

день— Ця ідея виникла у патріотів нашої громади. Вони винесли пропозицію зробити на території сільради флагшток та встановити державний символ нашої України, — проінформував голова Новенської сільради Валентин Бутенко

Відкривав урочистий захід голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик. У своїй промові очільник району привітав всіх присутніх та підкреслив, що національний прапор України — це один із найшанованіших символів нашої держави.

— Ми оберігаємо та цінуємо наш прапор, як найвищу національну цінність. З ним ми йшли в бій, за нього віддавали життя. Жовтий і блакитний кольори уособлюють миролюбність та ратний труд багатомільйонного українського народу, — сказав Олександр Мордикдень3

Благочинний Мелітопольського району архімандрит Анатолій також приєднався до поздоровлень з цим визначним для українців днем. Він впевнений, що з Божою допомогою та заступництвом українці зможуть побороти всі негаразди.

— Дай нам Бог, щоб разом з нашим символом ми отримали перемогу. Насамперед, перемогу над нами самими, над нашими пристрастями і нашими ворогами. Нехай Господь зміцнить кожного з нас, дав нам сили, мужності, терпіння і головне — любові один до одного, — зазначив він.

день2На завершення урочистої частини голова Новенської сільради Валентин Бутенко подякував всім присутнім за участь у святі та висловив впевненість, що відзначання Дня прапора в Новому стане доброю традицією. Тепер державний прапор України буде прикрашати будівлю сільської ради та радувати мешканців Нового та проїжджих автомобілістів кожного дня.