image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Відновили опалення для школи

12:48 27.08.2014

Новенські школярі взимку не залишаться без тепла. В місцевій загальноосвітній школі першого ступеня повним ходом ідуть роботи з відновлення опалення в правому крилі будівлі, яке багато років слугувало складом.

видновили— В правому нижньому крилі нашої школи знаходяться спортивна і харчова кімнати, але там було відсутнє опалення, тому вони не функціонували взимку, — проінформувала директор школи Жанна Дмитрук. Тепер школа зможе забезпечити дітлахів повноцінними заняттями фізичною культурою протягом всього року.

— Після відновлення опалення ми зможемо проводити 12 годин фізичної культури. 40 школярів будуть отримувати фізичні навантаження, передбачені шкільною програмою, — додала Жанна Дмитрук.

Як відзначає Новенський сільський голова Валентин Бутенко, плани щодо проведення ремонтних робіт у школі з’явилися вже давно, але на це не знаходились кошти.

— Ми звернулися до міської влади, а саме — до секретаря міськради Сергія Мінька з проханням допомогти з ремонтом. Нещодавно вони знайшли кошти та матеріали для цієї роботи. Тепер спортивний зал та харчова кімната зможуть повноцінно функціонувати, — розповів голова Новенської сільради Валентин Бутенко.

У майбутньому сільрада планує роботи з благоустрою другого поверху школи. Це дозволить закріпити за кожним навчальним класом власну аудиторію. Ремонтні роботи планується завершити до початку нового навчального року.