image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Апаратна нарада

12:50 27.08.2014

Днями представники структурних підрозділів Мелітопольської райдержадміністрації зібралися на апаратну нараду, щоб відзвітувати про свою роботу. 

Начальник районного фінансового управління Наталія Супрун проінформувала, що загалом ситуація зі станом бюджету району залишається стабільною. Головним джерелом коштів для його наповнення є надходження від земельного податку та податку на прибутки. Щодо основних проблем, то посадовець зазначила, що в Мелітопольському районі практично скрізь є дефіцит енергоносіїв, однак найбільш кризове становище досі складається в бюджетних установах.

Також в ході наради стало відомо, що на території району повним ходом іде кампанія зі збору соняшнику. Як відзначила спеціаліст управління агропромислового розвитку Лідія Дяченко, цьогорічні цифри врожайності різняться з показниками минулого року у зв’язку з погодними умовами. За словами спеціалістів, через повітряну посуху під час формування зерен соняшнику, вони визрівали легкими і порожніми. Це вплинуло не тільки на якість олійної культури, а й на врожайність, яка по району варіюється від 4 до 20 центнерів з гектара.

Навчальні заклади району майже повністю готові до нового навчального року. Однак досі відкритим залишається питання проведення опалювального сезону в умовах дефіциту природного газу. Щоб пережити цю зиму, школи будуть використовувати твердопаливні котельні. По району їх налічується всього п’ять. Окрім нестачі вугілля, на перешкоді роботи котелень встають і інші проблеми. Зокрема, доволі важко зібрати необхідний перелік документів, завдяки яким підрядні організації можуть приступати до робіт з технічного обслуговування опалювальних установок.

Впродовж засідання відзвітували всі підрозділи адміністрації. Загалом вони працюють в штатному режимі. Наприкінці наради очільник району Олександр Мордик закликав всіх продовжувати сумлінно виконувати поставлені перед ними завдання, незважаючи на нинішній складний час.