image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Свято почалось парадом вишиванок

12:56 27.08.2014

Розпочалося головне свято країни парадом вишиванок. Удягнені у яскравий національний одяг і з великою кількістю української символіки мешканці міста пройшли проспектом Б. Хмельницького від парку ім. Горького до пам’ятника Тарасу Шевченку. Головним атрибутом маршу став великий стяг України. До параду вишиванок приєдналися й представники кримськотатарського товариства «Азат» у своєму національному одязі та несучи прапор кримських татар. Головними гаслами маршу стали: «Слава Україні», «Героям слава», «Путін геть!», «Крим — це Україна!», «Путін ла-ла-ла».

свято  Перехожі та водії машин, що їхали проспектом, в основному зустрічали учасників маршу із посмішкою та привітно махали руками.

Після «прогулянки» містом, патріоти провели імпровізований мітинг біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Там багато говорили про необхідність підтримки армії та небайдужість городян. Волонтерам, що допомагають українським військовим, вручили подяки.

свято2Також було проведено конкурс на кращу вишиванку серед різних вікових категорій, з-поміж найменших претендентів перемогу здобула двомісячна Катруся, на яку мама не без труднощів, але знайшла українське вбрання. Всім переможцям вручали солодкі призи. По завершенні заходу у небо зметнувся український стяг з написом «Крим — це Україна».свято3

свято5Ввечері того ж дня мелітопольці-патріоти зібралися на велопробіг «Єдина країна». Більше 150 велосипедистів із українськими стягами проїхали вулицями Мелітополя. Висловити свою патріотичну позицію прийшли дорослі і діти, окрім прапора України вони не полінувалися й вишиванки одягнути. Загалом під час велопробігу, його учасники подолали відстань більш ніж 15 кілометрів. Але до фінішу всі вони приїхали усміхненими та щасливими.свято4

Цьогорічне свято незалежності не залишило байдужими городян.

Учасники святкових заходів зазначили, що останні події в країні змінили їх ставлення до України, а багато з них тільки цього року зрозуміли, що вони дійсно українці.