image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Веснянка» взяла участь в ярмарку

15:35 03.09.2014

З 18 по 24 серпня у Великих Сорочинцях, що на Полтавщині, проходив щорічний славнозвісний Сорочинський ярмарок.

веснянка  В цьому році Запорізьку область від Мелітопольщини представляв народний фольклорний ансамбль «Веснянка» під керівництвом Тетяни Сергєєвої. Біля етнографічної садиби Хіврі на сучасному майданчику була виконана концертна програма, в якій пролунало понад 20 українських народних пісень та інструментальних творів.

А на головній сцені Народний фольклорний ансамбль «Веснянка» брав участь в  конкурсній програмі фестивалю фольклорних колективів України. За збереження національних пісенних традицій, за неповторність і самобутність виконання конкурсної програми ансамбль «Веснянка» отримав перше місце серед 17 учасників. А за виконання концертної програми — диплом учасника Національного Сорочинського ярмарку та подарунки.веснянка2

веснянка3За словами художнього керівника ансамблю Тетяни Сергєєвої, цей рік зовсім відрізняється від всіх попередніх, Сорочинський ярмарок став консолідуючим дійством для країни і проходив під гаслом «Україна Єдина!». Кожен день починався і закінчувався хвилиною мовчання пам`яті всіх героїв — Небесної Сотні і загиблих під час АТО.

За допомогу в організації поїздки на ярмарок учасники ансамблю висловлюють вдячність депутату Мелітопольської районної ради Миколі Димурі та Новенському сільському голові Валентину Бутенку.