image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Здорова молодь — здорова нація»

15:42 10.09.2014

Під таким девізом в Костянтинівському районному НВО №1 «Таврія» відбувся День здоров’я.

Учні з нетерпінням чекали старту змагань, заздалегідь приготували назву та девіз команди. Цьогорічний захід був оповитий патріотичною спрямованістю: учні з великим задоволенням розмалювали свої щічки в кольори українського прапора, під час переклички команд випускали в небо синьо-жовті кульки та тримали в руках національні стяги.

Яскравим моментом свята стало сходження до гімназистів олімпійського бога Прометея, запалювання олімпійського вогню та винесення прапора Олімпійських ігор. В Олімпіаді за традиціями взяли участь збірні з 5-го по 11-ті класи, а також молодші 3-ті класи. На чолі команд були їх класні керівники — опора та підтримка гімназистів.

Костянтинівським олімпійцям в ході змагань довелось пройти 10 станцій, на кожній з яких треба було виконати завдання. Завдання були різноманітними: стрибки в довжину, згинання та розгинання рук, перенесення вантажу, снайпери, жонглювання м’ячем, човниковий біг та легкоатлетичний крос. Також не забули і про вікторину, в якій брала участь вся команда, питання вікторини були присвячені олімпійській тематиці.

Родзинкою свята став виступ почесного гостя, майстра спорту міжнародного класу, переможця Всеукраїнських та міжнародних змагань із гирьового спорту, заслуженого тренера України з гирьового спорту, рекордсмена Книги рекордів Гіннеса Сергія Івановича Кубрака, який закликав гімназистів змагатися тільки на стадіонах і ніколи не зустрічатися на полях війни.

Наприкінці свята було визначено переможців у кожній віковій категорії та нагороджено їх почесними грамотами.

Анастасія КОБЗАР, педагог-організатор