image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як символ миру, полетіли в небо голуби

11:30 17.09.2014

IMG_8618 (Копировать1)12 вересня в містах і районах Запорізької області пройшла акція «Марш миру». В Мелітопольському районі захід проходив в селі Костянтинівка. Близько третьої години біля будівлі сільської ради зібралися кілька сотень людей, щоб підтримати акцію.

Основними учасниками заходу стали школярі, які у яскравих вишиванках марширували до місця мітингу від своїх навчальних закладів. Після виконання національного гімну України та хвилини мовчання на честь загиблих в зоні АТО до мікрофону по черзі почали виходити представники влади, військові та громадські активісти, щоб висловити свою точку зору щодо ситуації у нашій країні. Виступаючі закликали  людей до єдності та наполягали на необхідності якомога швидше закінчите збройне протистояння.

IMG_8579 (Копировать1)— Буквально в 200 кілометрах від нас ідуть бої, гинуть наші воїни, знищуються міста та села. Сьогодні ми як ніколи повинні об’єднатися та організувати повномасштабне протистояння терористичній загрозі. Треба згуртуватися та всім разом твердо сказати війні «ні», — звернувся до людей голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик.

Голова Мелітопольської районної ради Євген Любцов зазначив, що ця війна не потрібна українському народу і нав’язана нам зовні.

— Ми ніколи не могли подумати, що через 70 років на нашу землю знову прийде війна. Це не наша війна, нам її занесли. Всі ми розуміємо: якби не було підтримки сепаратистів зовні, то не було б і кровопролиття. Ми єдиний народ, і я впевнений, що Україна відстоїть свою свободу та незалежність, — сказав він

Спеціально до маршу школярі підготували мальовничі плакати проти війни, а також розгорнули дванадцятиметровий національний прапор України. Діти порадували присутніх яскравим танцювальним номером, яким закінчувався мітинг, та наостанок випустили в небо голубів, мабуть, найвідоміший у всьому світі символ миру. Після офіційної частини, учасники мітингу мали змогу поставити підписи під зверненням до російського народу щодо військового конфлікту в нашій країні. Такі листи будуть зібрані зі всіх маршів миру в Запорізькій області та передані до посольства Російської федерації в Україні.