image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Спортсмени отримали почесні грамоти

14:59 17.09.2014

Мелітопольський район посів третє місце в області за результатами  загальнообласного місячника «Спорт для всіх — спільна турбота».

спортсмениПро це стало відомо під час проведення районного урочистого заходу з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні.

Чималий внесок у досягнення цього результату зробило село Костянтинівка, яке посіло перше місце серед населених пунктів в сфері розвитку спорту. Район та населений пункт отримали кубок та грамоту відповідно від обласного управління молоді і спорту. На урочистому заході були присутні заслужені тренери та діячі спорту нашого району. Голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик привітав присутніх зі святом та вручив почесні грамоти від адміністрації за вагомий внесок у розвиток спорту.

Приєднався до вітань і голова Мелітопольської районної ради Євген Любцов. Він зазначив, що спорт завжди був і буде важливою частиною життя суспільства, яка не тільки зміцнює здоров’я, а й об’єднує. Євген Любцов також вручив спортсменам почесні грамоти від Мелітопольської районної ради. На завершення  Олександр Мордик зазначив, що цьогорічне святкування Дня спорту проходить стримано через складну фінансову та політичну ситуацію в нашій країні. Однак очільник району висловив надію, що  наступного року ситуація в Україні стабілізується, і район зможе відзначити свято спорту масштабним святковим заходом.