image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Проведення профілактичних заходів «Мобільний телефон».

14:09 17.09.2014

ГАИНа автодорогах держави збільшилася кількість таких автопригод, як наїзд на транспортний засіб що стоїть, зросла тяжкість ДТП через наїзд на перешкоду та наїзд на пішохода, велосипедиста. Як показує аналіз матеріалів таких автопригод, супутніми причинами їх скоєння є порушення вимог Правил дорожнього руху щодо заборони користування водіями під час керування транспортними засобами мобільними телефонами та іншими засобами зв’язку, не обладнаними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук (провідні та Bluetooth-гарнітури, навушники тощо). Такі дії суттєво відволікають водіїв від керування автомобілями, знижують їх увагу та рівень контролю за дорожньою обстановкою, що призводить до створення аварійних ситуацій іншим учасникам дорожнього руху, а нерідко – і до дорожньо-транспортних пригод.

Тому з метою зниження рівня аварійності та дорожньо-транспортного травматизму, підвищення транспортної дисципліни водіїв та загалом безпеки дорожнього руху на автодорогах Мелітополя та Мелітопольського району, у період з 10 по 30 вересня 2014 року будуть проводитися цільові профілактичні заходи під умовною назвою “Мобільний телефон”.
Співробітників Державтоінспекції націлено на виявлення та документування зазначених порушень Правил дорожнього руху з боку водіїв за допомогою наявних технічних засобів (фото та відеофіксацією).
Під час складання протоколів про адміністративне правопорушення за виявленими фактами таких порушень ПДР, в обов’язковому порядку будуть враховуватися обставини та наслідки їх вчинення та кваліфікуватись згідно з положенням ч.2 ст.122 КУпАП, за що передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 425 до 510 гривень.