image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Лист улюбленому вчителю»

15:40 24.09.2014

Запорізька дирекція національного оператора поштового зв’язку «Укрпошта», продовжуючи традиції цікавих і змістовних конкурсів для дітей та молоді, з початком нового навчального року оголошує про  організацію та проведення конкурсу «Лист улюбленому вчителю».

Конкурс запроваджується з метою розвитку у молоді віком до 17 років вміння формулювати та висловлювати свої думки, пробуджувати бажання писати листи, привернути увагу до тієї важливої ролі, яку відіграють поштові служби, зв’язуючи між собою людей по всьому світу.

Для участі в конкурсі потрібно у довільній формі, власноруч написати листа улюбленому вчителю, де висловити свої думки, погляди на навчальний процес, спілкування, взаємовідносини учня і вчителя.  На зворотному боці конкурсної роботи необхідно зазначити прізвище, ім’я, по батькові та вік автора листа; — домашню адресу із зазначення поштового індексу; — номер телефону. Особисті дані учасників організаторами не розголошуються. Подані на конкурс роботи не рецензуються і відправникам не повертаються.

Конкурсні роботи надсилаються поштою на адресу: ЗД УДППЗ «Укрпошта», пр.Леніна 133, м. Запоріжжя, 69005. На конверті має бути позначка «Конкурс «Лист улюбленому вчителю».

Кінцевий термін відправлення конкурсних робіт – 20 жовтня  2014 року, що має підтвердити відбиток календарного штемпеля на конверті.

Для переможців конкурсу встановлено три грошові винагороди у розмірі 150, 100 та 50 гривень.

Ласкаво просимо до участі!