image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Відправ листа «За мир в єдиній Україні»

13:05 01.10.2014

Щороку, 9 жовтня, світове поштове співтовариство відзначає Всесвітній день пошти на честь історичної дати — 9 жовтня 1874 року, коли було створено Всесвітній поштовий союз (ВПС). Напередодні цього свята на всій планеті традиційно прийнято писати листи. Цього року Укрпошта запрошує українців долучитися до акції «За мир в єдиній Україні» і написати листа з побажаннями миру та єдності.

видправНаціональний поштовий оператор Укрпошта до Всесвітнього дня пошти  оголошує всеукраїнську акцію «За мир в єдиній Україні».

Листи миру та єдності можна адресувати друзям або близьким, або надсилати на адресу: Оргкомітет акції «За мир в єдиній Україні», вул. Хрещатик, 22, Київ 01001 — ваші листи миру та єдності будуть опубліковані на корпоративному сайті «Укрпошти» та в газеті «Поштовий вісник».

У рамках акції 9 жовтня у всіх областях України одночасно відбудеться урочисте спецпогашення поштового конверта «Україна — єдина країна».

Пошта завжди об’єднувала людей. Кажуть, що лише листи, написані власноруч, — справжні. Надішліть частинку своєї любові співвітчизникам у різні куточки України з побажаннями миру та єдності.

Запитуйте у пунктах продажу поштовий конверт «Україна — єдина країна».

Укрпошта