image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Чергу ліквідовано

15:16 08.10.2014

Минулого тижня вихованці дитячого дошкільного навчального закладу «Казка» села Семенівка вітали гостей на відкритті нової групи.

чергуЗавдяки цьому велика родина навчального закладу зросла ще на 20 дітей, які раніше не мали можливості відвідувати дошкільний заклад. Відтепер в Семенівці вся малеча охоплена дошкільною освітою. За словами батьків, завдяки відкриттю додаткової групи нові можливості з’являться і у них, і у дітей.

— Я трохи відпочину, а потім піду на роботу. Але головне те, що дитина буде  розвиватись, спілкуватись з іншими дітьми, — зазначає матуся дошкільняти Світлана Шаталова.

Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко розповів, що для придбання меблів, посуду, білизни для групи з місцевого бюджету в цьому році витрачено більше 50 тисяч гривень. В 2013 році в приміщенні майбутньої групи були встановлені пластикові вікна.

Батьки дітей також не залишились осторонь щодо облаштування кімнати для малечі. На суму більше 10 тисяч гривень вони придбали килимові доріжки, сантехніку, іграшки, стенди. За словами дорослих, допомога дитячому садку  — це приємні клопоти, бо хутчіше хотілося відправити малечу у садок.

За небайдужість й активну участь у житті дитячого садка вихователі та керівництво закладу вдячні батькам малечі.

Заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Дмитро Єрмоленко також приєднався до слів вдячності на адресу небайдужої спільноти села Семенівка, яка об’єднала зусилля заради дітей.

Високо оцінив роботу сільської ради та батьків і довірена особа кандидата в народні депутати України Сергія Мінька Євген Бабенко. Та передав від нього щирі вітання.

Робота батьків і вихователів з облаштування додаткової групи в дитячому садку була не марною. Це красномовно засвідчили малята. Діти відразу взялися освоювати нові іграшки та знайомитися із новими друзями.