image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Чергові перемоги мелітопольських каратистів

15:21 08.10.2014

3 та 4 жовтня в місті Пологи відбувся відкритий чемпіонат Запорізької області з військово-спортивного багатоборства в розділі «рукопашний бій».

черговиМелітопольські спортсмени змогли вибороти призові місця серед 300 учасників зі всієї України. В особистому заліку  Тетяна Клюкіна виборола срібло, а Артем Дурмаджи став бронзовим призером. Участь в обласному чемпіонаті відкрила для спортсменів, які практикували карате, нові можливості.

— Особливістю цих змагань є те, що вони є офіційним турніром, і всі його переможці  мають можливість потрапити в збірну України для участі в національних турнірах. В свою чергу спортсмени на цих турнірах можуть отримати звання майстрів спорту та кандидатів в майстри спорту, — зазначив тренер Андрій Жорняк.

Для Тетяни Клюкіної такі змагання були першими, але зупинятися на досягнутому вона не збирається, тим паче, що дівчину в заняттях спортом підтримує родина та друзі. Артем Дурмаджи вже досвідчений каратист, але і для нього змагання видались дуже запеклими.

— Цього разу так вийшло, що в першому бою трохи не пощастило, але у другому бою я зібрався с думками і переміг суперника з відчутною превагою, — згадав призер змагань Артем Дурмаджи.

За словами тренера спортсменів Андрія Жорняка, неважливо, в якому виді спорту вихованці отримують перемоги, головне, щоб вони постійно розвивали свої навички. Наразі сезон змагань тільки розпочався, наступним етапом для спортсменів буде чемпіонат України, який відбудеться в Харкові.