image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вшанували пам’ять

15:24 08.10.2014

30 вересня в Новомиколаївській загальноосвітній школі проходила презентація новоствореного стенда на честь воїнів-інтернаціоналістів.

вшанувалиДо цієї події школярі підготували художню програму з піснями, віршами та відеоматеріалами, присвяченими учасникам війни в Афганістані.

В Мелітопольському районі це вже дев’ятнадцятий стенд, який розповідає про воїнів-інтернаціоналістів. За словами голови районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Олександра Матюшка, ця наочна агітація формується лише за рахунок сумісних зусиль небайдужих людей, які допомагають збирати матеріали.

В урочистостях взяв участь голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик. У своїй промові до молодого покоління очільник району зазначив, що згадувати про воїнів треба не тільки в визначні дати, а й в такі звичайні моменти, як цей. На завершення заходу присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. Районна спілка воїнів-інтернаціоналістів планує і надалі створювати подібні стенди пам’яті. На їх думку, вони допомагають молодому поколінню більше цінувати мир та розуміти його крихкість.