image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вшанували громадян поважного віку

15:26 08.10.2014

2 жовтня у Фруктовому відбулося традиційне свято, присвячене Дню людини похилого віку. В цей день громадяни поважного віку, відкинувши турботи та домашні клопоти, зібралися разом, щоб відпочити та поспілкуватися один з одним.

вшанували громадянФруктовський сільський голова Любов Снігірь зазначила, що вік ніколи не заважав ветеранам досягати своєї мети та побажала присутнім продовжувати у тому ж дусі. Також вона зазначила, що старше покоління — це джерело мудрості та знань, саме тому вони є опорою для кожної громади.

Для кожного цей день має своє значення. Так, для голови районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни Тамари Селезньової — це, перш за все, дата, коли вкотре необхідно згадати про заслуги людей поважного віку перед районом.

Також присутніх привітав зі святом голова Мелітопольської районної ради Євген Любцов. Він наголосив, що районна влада завжди відповідальна перед громадянами похилого віку, і робить все можливе, щоб їх життя було комфортнішим.

Від імені кандидата в народні депутати України Сергія Мінька з теплими побажаннями виступив його представник Євген Бабенко. Він передав присутнім щирі побажання здоров’я та невичерпної життєвої енергії. І зазначив, що Сергій Мінько завжди з теплотою ставиться до старшого покоління.

Зустріч відбулася у теплій, невимушеній атмосфері. Піднесений настрій під час свята підтримували колективи Фруктовського будинку культури, які радували присутніх їх улюбленими піснями та танцями.