image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Привітали гостей з Донеччини

15:29 08.10.2014

привитали3 жовтня до нашого краю завітала делегація з Першотравневого району Донецької області. Це вже не перший подібний  візит. Гості зі сходу країни традиційно приїжджають до дня визволення Мелітопольського району. Але цього року поїздка відбулася дещо раніше.

IMG_9656— Делегація з Першотравневого району приїжджає до нас кожного року. На території Мелітопольського району воювало та загинуло багато їх земляків. Сьогодні тут присутні як ветерани, так і молоде покоління. Важливо, що вони пам’ятають цих людей, які захищали нашу рідну землю, — розповів голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик.

IMG_9659Гості відвідали меморіали загиблим воїнам біля села Мордвинівка на лінії Вотан та у Новому. За словами візитерів, Мелітопольський район вражає своїм ставленням до збереження пам’яток про Велику Вітчизняну війну.

IMG_9662 До складу делегації, окрім ветеранів та районної влади Першотравневого району, також увійшли представники навчальних закладів.

— З кожної школи ми запросили або організаторів виховної роботи, або викладачів історії. Це зроблено для того, щоб вони особисто побачене та почуте могли донести до учнів, — зазначила голова районної організації ветеранів війни та праці Першотравневого району Клавдія Григор’єва.

IMG_9673Отриману під час подорожі інформацію викладачі використають для проведення уроків мужності в школах Першотравневого району. Як зазначив голова Мелітопольської районної ради Євген Любцов, патріотичне виховання молоді стало ще важливішим на фоні останніх подій в Україні.IMG_9669

— Через людей, які не вважають, що наша країна — це їх домівка, і ставляться до України без поваги, ми маємо ті події, які сталися на сході. Якщо б кожен українець ставився до рідної землі, як до святині, то цієї війни не було б. Виховувати патріотизм треба з самого дитинства, тому такі візити дуже важливі, — сказав Євген Любцов.

IMG_9675Гості з Донеччини гарну традицію планують продовжити та сподіваються, що їм вдасться завітати до Мелітопольського району і в наступному році.