image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Теплий одяг для військових від Мелітопольщини

15:37 08.10.2014

Минулої п’ятниці Мелітопольський район передав чергову партію допомоги нашим військовим у зоні АТО. Цього разу для вояків із 55-ої артилерійської бригади були відправлені комплекти одягу та деякі корисні для служби речі.

— 12 комплектів, до яких входять термобілизна, балаклави, ліхтарі та ножі, були придбані за допомоги нашого благодійного фонду, який фінансують сільгоспвиробники Мелітопольського району. Сьогодні ми із задоволенням передаємо ці речі нашим військовим для того, щоб вони могли себе комфортно почувати та виконувати бойові завдання, — проінформував голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик.

Мелітопольський район надає допомогу як збройним силам України, так і пересічним громадянам, які опинилися у зоні проведення АТО на регулярній основі.

— На останній сесії Мелітопольської районної ради ми прийняли рішення та передали автомобілі швидкої допомоги нашим військовим. Зараз вони готуються до переправи із центральної районної лікарні до зони АТО. Наш район буде і надалі надавати допомогу нашим співвітчизникам на сході України, — зазначив голова Мелітопольської районної ради Євген Любцов. Окрім цього, районна влада повідомила, що волонтери нашого краю організували семінари, де надають підтримку дітям-переселенцям. Як запевнив голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик, район продовжить і надалі надавати всебічну допомогу у зону антитерористичної операції.