image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Оформлення товарів до ВЕЗ «Крим» – через митний пост «Мелітополь»

14:08 08.10.2014

Це регламентовано Законом України «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» від 12.08.2014 № 163-VII (далі – Закон №1636-VII).

Функціонування вільної економічної зони «Крим» запроваджується на період тимчасової окупації та здійснюється з урахуванням особливостей, визначених розділом II «Перехідні положення» зазначеного Закону.

Закон №1636-VII опублікований 26.09.2014 у виданні «Голос України» №184 (5934) та згідно з пунктом 1 Розділу III «Прикінцеві положення» цього Закону набрав чинності з дня, наступного за днем його опублікування – 27.09.2014 року.

Як зазначив в.о. начальника Запорізької митниці Міндоходів Олексій Мужев, Запорізька митниця Міндоходів станом на сьогоднішній день здійснює в повному обсязі митні формальності, пов’язані з переміщенням громадян, товарів, рухомого залізничного транспорту через адміністративний кордон вільної економічної зони «Крим» у зонах митного контролю на залізничній станції Мелітополь. Фахівцями митниці, та митного поста «Мелітополь» зокрема, проводиться широка роз’яснювальна робота щодо переміщення через адміністративний кордон вільної економічної зони «Крим» товарів суб’єктівгосподарської діяльності та щодо особливого порядку застосування норм регуляторного, податкового та митного законодавства України.

Щодо Запорізької області, то залізнична станція Мелітополь Придніпровської залізниці розташована в зоні діяльності митного поста «Мелітополь» Запорізької митниці Міндоходів. Відповідно, підрозділом митного оформлення Запорізької митниці Міндоходів, який здійснює митне оформлення товарів, зазначених в пункті 7, є митний пост «Мелітополь».

Митний пост розташований за адресою: 72316, м. Мелітополь, вул. Зіндельса, буд. 2.

Контактний телефон митного поста «Мелітополь»: (619)267-579.

Додатковий телефон для довідок: (061) 289-01-46.

Більш детальна інформація знаходиться на суб-сайті ГУ ДФС у Запорізькій області за адресою http://zp.sfs.gov.ua