image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

День народження села —  у колі друзів

16:39 15.10.2014

11 жовтня  мешканці Данило-Іванівки відсвяткували 182-й День народження села.

день народВ цей непростий  для країни час день народження рідного села є своєрідним проявом незламності української спільноти, народного духу. Так вважають самі данилоіванівці.

Також мешканці села зазначали, що з приходом на посаду Новенського сільського голови Валентина Бутенка життя населеного пункту змінилось на краще: відремонтовані дороги та  вуличне освітлення, з кожним роком покращується робота  закладів, соціальної сфери.

день наро2В свою чергу Валентин Бутенко зазначив, що в його діяльності надійною опорою є всі мешканці села. За словами сільського голови, традиційно свято організовували всім селом, але найбільший внесок зробила сім’я Миколи та Тетяни Димури.

Благочинний церков Мелітопольського району архімандрит Анатолій у свято закликав присутніх приділити увагу й  духовним цінностям.

З визначною датою данилоіванівців привітав голова Мелітопольської районної ради  Євген Любцов, який побажав подальшого процвітання населеному пункту, а його жителям — успіху у всіх починаннях.

З вітальним словом до учасників свята звернувся  кандидат в народні депутати України Сергій Мінько. Політик  зазначив, що для нього є однаково важливим процвітання Мелітопольського району та міста Мелітополя. Він  вважає, що благополуччя міста нерозривно пов’язане із розвитком населених пунктів району. Кандидат в народні депутати висловив впевненість, що  будь-які державні негаразди можливо вирішити, якщо народні депутати будуть визначати пріоритети в своїй роботі разом із жителями територій.

Під час урочистостей директор приватного підприємства «Димура» Микола Димура також привітав односельців та вручив працівникам підприємства грошові премії. Традиційно в день села працював сільськогосподарський ярмарок, а святковий настрій підтримували місцеві творчі колективи.